Nauji biurai ir komercinės patalpos: kaip rasti geriausią biuro erdvę?

Nauji biurai ir komercinės patalpos
Nauji biurai ir komercinės patalpos: kaip rasti geriausią biuro erdvę?

Jeigu reikalingi nauji biurai ir komercinės patalpos, atidžiai pasirinkite: tai nepaprastai svarbu jūsų verslui.

Tai, kokią vietą pasirinksite savo komercinei veiklai, turi įtakos darbuotojams, kasdienei veiklai, jūsų klientams ir prekės ženklo įvaizdžiui.

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė Galio Group atsako, į ką būtina atsižvelgti ieškant naujų biuro ar komercinių patalpų.

1. Vieta

Kalbant apie lokaciją, yra du tikrai svarbūs klausimai, kuriuos reikia užduoti:

  • Ar mano klientams ši vieta tikrai patogi?
  • Ar nauja biuro / komercinių patalpų vieta bus tinkama darbuotojams?

Taip pat pagalvokite apie kaimynystės saugumą ir kitas įstaigas, infrastruktūrą, kuri yra arti biuro. Ar netoliese yra sporto salė? Kavinė? Baras, į kurį jūsų komanda gali nueiti po darbo? Visi šie dalykai yra svarbūs, kad jūsų klientai ir darbuotojai būtų patenkinti!

2. Kaina

Sutikime: nauji biurai ir komercinės patalpos yra investicija. Kaina yra bene svarbiausias veiksnys daugeliui įmonių renkantis patalpas. Jei išleisite per mažai, atsidursite biure, kuriuo nesate patenkinti, arba po kelių mėnesių galite išsikraustyti. Išleiskite per daug, tai gali neatsipirkti.

Štai keli svarbūs klausimai, kuriuos reikia užduoti svarstant, kiek išleisti perkant biurą ar komercines patalpas:

  • Ar suma neviršija mano biudžeto?
  • Kokios gali būti paslėptos išlaidos? (Techninė priežiūra, papildomos stovėjimo vietos ir kt.)
  • Ar komercinių patalpų atitinka yra adekvati, vertinant lokaciją, įrengimą ir kitas detales?

Turto plėtros bendrovė Galio Group teigia, kad pirmas klausimas labai plačiai parodo įperkamumą, o paklausus apie paslėptas išlaidas, apsisaugosite nuo mokesčių, kurių nesitikėjote. Trečias klausimas padės įsitikinti, kad gaunate geriausią įmanomą pasiūlymą. Gavę pasiūlymą, jį visada palyginkite su kitomis biuro patalpomis rajone, kad įvertintumėte, ar tai tikrai logiška investicija. 

3. Patalpų dydis

Akivaizdu, kad abu anksčiau paminėti veiksniai – vieta ir kaina – lemia, kiek kainuos jus dominantys nauji biurai ir komercinės patalpos. Tačiau taip pat verta nepamiršti ir ploto.

Kalbant apie darbuotojų patogumą, paprastai vienam asmeniui rekomenduojama turėti 6,5 – 8 kvadratinius metrus asmeninės erdvės. Tačiau jūs geriausiai išmanote savo verslą. Jei jūsų darbuotojams reikia didesnių stalų ar daugiau saugyklos vietos, atitinkamai padidinkite šį skaičių.

Taip pat nepamirškite posėdžių / susitikimų kambario, virtuvėlės ir poilsio erdvės klausimas. Jums reikės vietos susitikti su klientais, o jūsų kolegoms – vietos, kur galėtų komfortiškai papietauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top