TOP 10 Žymių asmenų, kurie susikrovė turtus nuomodami nekilnojamąjį turtą

TOP 10 Žymių asmenų
TOP 10 Žymių asmenų, kurie susikrovė turtus nuomodami nekilnojamąjį turtą

Nekilnojamojo turto nuoma daugeliui žmonių, tarp jų ir kai kuriems garsiausiems ir sėkmingiausiems pasaulio žmonėms, tapo keliu į turtą. Šiame straipsnyje nagrinėjame įkvepiančias istorijas garsių žmonių, kurie, užsiimdami nekilnojamojo turto nuoma, susikrovė didelį turtą. Nuo aktorių ir muzikantų iki verslo magnatų ir verslininkų – šie asmenys parodo, kokią transformuojančią galią turi investicijos į nekilnojamąjį turtą ir nuomos pajamos.

1) Donaldas Trumpas:

Donaldas Trumpas prieš pradėdamas politinę karjerą išgarsėjo kaip žymus nekilnojamojo turto magnatas. Jo nekilnojamojo turto imperijai priklauso prabangūs gyvenamieji ir komerciniai objektai visame pasaulyje, kurie generuoja dideles nuomos pajamas ir kapitalo prieaugį.

2) Oprah Winfrey:

Oprah Winfrey: garsi žiniasklaidos veikėja Oprah Winfrey ne tik sukūrė pramogų pramonės imperiją, bet ir sumaniai investavo į nekilnojamąjį turtą. Jai priklauso daugybė nekilnojamojo turto objektų, įskaitant prabangius namus ir atostogų sodybas, kurie prisideda prie jos įspūdingos grynosios vertės.

3) Jay-Z:

Jay-Z: „Grammy” laureatas reperis ir verslininkas Jay-Z savo investicijų portfelį papildė nekilnojamojo turto nuoma. Jis strategiškai įsigijo komercinės paskirties nekilnojamojo turto ir ėmėsi nekilnojamojo turto vystymo veiklos, taip gaudamas dideles pajamas ir kaupdamas turtą kartu su savo muzikine karjera.

4) Ellen DeGeneres:

Ellen DeGeneres: televizijos laidų vedėja ir komikė Ellen DeGeneres pasinaudojo savo sėkme ir investavo į nekilnojamąjį turtą. Jos akylas žvilgsnis į dizainą ir aistra architektūrai paskatino ją apversti namus ir sukurti reikšmingą prabangių nekilnojamojo turto objektų portfelį, kuris prisidėjo prie jos finansinės sėkmės.

5) Warrenas Buffettas:

Warrenas Buffettas, nors pirmiausia žinomas kaip vienas sėkmingiausių investuotojų akcijų rinkoje, taip pat pripažino nekilnojamojo turto nuomos potencialą. Per savo bendrovę „Berkshire Hathaway” Bafetas įsigijo įvairių gyvenamosios ir komercinės paskirties nekilnojamojo turto objektų, kurie generuoja nuolatines pajamas ir ilgalaikę vertę.

6) Magicas Johnsonas:

Krepšinio legenda Magicas Johnsonas pasižymėjo ne tik aikštelėje, bet ir investavimo į nekilnojamąjį turtą srityje. Jis įsteigė sėkmingą nekilnojamojo turto plėtros bendrovę, kuri specializuojasi miestų atgaivinimo projektuose ir prieinamo būsto iniciatyvose.

7) Barbara Corcoran:

Barbara Corcoran: žinoma investuotoja į nekilnojamąjį turtą ir verslininkė Barbara Corcoran, žinoma dėl savo vaidmens televizijos laidoje „Shark Tank”, savo turtus susikrovė nuomodama nekilnojamąjį turtą. Ji įkūrė garsią nekilnojamojo turto brokerių bendrovę „The Corcoran Group” ir toliau investuoja į nekilnojamąjį turtą įvairiose rinkose.

8) Kylie Jenner:

Kylie Jenner: verslininkė ir socialinės žiniasklaidos įtakingoji veikėja Kylie Jenner pasinaudojo savo verslumu ir investavo į nekilnojamąjį turtą. Ji yra įsigijusi daug prabangių namų ir nuomojamo turto, kurie prisideda prie jos bendro turto ir finansinės sėkmės.

9) Robertas Kiyosaki:

K. Kiyosaki: bestselerių autorius ir verslininkas Robertas Kiyosaki, žinomas dėl savo knygos „Turtingas tėtis, vargšas tėtis”, pabrėžė investicijų į nekilnojamąjį turtą svarbą kuriant turtą. Turėdamas nekilnojamojo turto, jis sukaupė nemažą turtą ir toliau moko kitus apie nuomos pajamų galią.

10) Tyleris Perry:

Sėkmingas kino režisierius ir aktorius Tyleris Perry išgarsėjo ne tik pramogų industrijoje, bet ir nekilnojamojo turto srityje. Jis turi didžiulį turtą Atlantoje, Džordžijos valstijoje, kuriame yra keli namai ir studijos, o tai liudija, kad nekilnojamojo turto nuoma gali atnešti turto.

TOP 10 Žymių asmenų

Šių žymių žmonių sėkmės istorijos rodo, kad nuomojant nekilnojamąjį turtą galima pasiekti milžiniškų turtų. Nuo verslo magnatų ir įžymybių iki verslininkų ir pramogų pasaulio atstovų – jų žygiai į nekilnojamojo turto pasaulį pasirodė esą pelningi. Jų istorijos yra įkvėpimas pradedantiesiems investuotojams, pabrėžiančios finansinio augimo ir klestėjimo galimybes strategiškai investuojant į nekilnojamąjį turtą ir gaunant pajamų iš nuomos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top